Przejdź do treści

Akademia Piłkarska Krupski Młyn

Piłka nożna to nasza wspólna pasja!

Akademia Piłkarska Krupski Młyn

Od września 2019 roku w strukturach Klubu z powodzeniem funkcjonuje Akademia Piłkarska Krupski Młyn, w której trenuje coraz więcej najmłodszych adeptów futbolu.

Aktualnie to ponad 60 zawodników i zawodniczek od 4 roku życia. Liczba zaangażowanej, trenującej młodzieży to najlepsza nagroda dla wszystkich współtworzących ten projekt. Zwłaszcza mając w pamięci wcześniejszą sytuację gdy nasza młodzież posiadała bardzo ograniczony dostęp do sportu.

Nasza misja

Naszą główną misją jest popularyzacja sportu i aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie poprzez sport charakteru młodych mieszkańców naszej małej ojczyzny.

Prowadzimy zajęcia treningowe, bierzemy udział w rozgrywkach ligowych (skrzat G1, żak F1, orlik E1, młodzik E1, trampkarz C1), organizujemy turnieje z cyklu “Eksplozja Talentów”, “Turniej Halowy na Krupie”, chętnie angażujemy się w okoliczne eventy, współpracujemy z placówkami oświatowymi.

Treningi w okresie letnim odbywają się na świetnie przygotowanym Stadionie Sportowym w Krupskim Młynie przy ul. Głównej 4a, zaś w okresie zimowym na nowoczesnej Hali Sportowej w Krupskim Młynie przy ul. Dąbrowskiego 2a. Szkoleniem młodzieży zajmują się trenerzy Krzysztof Kiebuła, Mateusz Wolny, Szymon Weber.

W szkoleniu dzieci i młodzieży koncentrujemy się na pracy tu i teraz, aby dobre efekty móc oglądać w przyszłości. Kierujemy się prostą zasadą treningową – młodzieżowa piłka nożna to dobra zabawa, wielkie emocje i ambicje, ale przede wszystkim to mnóstwo złych decyzji i błędów popełnianych na boisku, z których dzieci mogą się wiele nauczyć aby w przyszłości nie tylko kopać piłkę ale i dalej się nią cieszyć i rozumieć sens gry.

Kadra trenerska

Krzysztof Kiebuła

Trener

Mateusz Wolny

Trener

Szymon Weber

Trener

Kontakt:
tel. +48 793 707 332
e-mail: akademia@ksnitron.pl