Przejdź do treści

Awans jest nasz!

Wybierając się w daleki wyjazd wszystko było w naszych nogach i rękach! Wraz z drużyną na mecz wybrała się rekordowa ilość naszych kibiców, którzy dopingowali w sposób rewelacyjny.

Od początku meczu narzuciliśmy swoje warunki gry. Nasza gra była bardzo dobrze poukładana pod względem taktycznym. Nasza bramka zagrożona była tylko raz po błędzie w wyprowadzeniu piłki przez naszą obronę. W 33 minucie bo wybiciu na uwolnienie przez Kołcza, Zuber wykorzystuje niezdecydowanie obrony gospodarzy i przepycha się dopadając do piłki zdobywa prowadzenie. Za chwilę mamy dwie świetne sytuacje bramkowe. Raz piłkę przed linią zatrzymuje obrońca Orkanu.

Druga połowa to już bardziej wycofana drużyna i koncentracja aby ten wynik dowieźć do końca. Z biegiem czasu jednak mamy dobre sytuacje po kontrach. Minimalnie nyli się Tropper, Nowak trafia w poprzeczkę. Tropper nawet zdobywa bramkę ale niestety po pozycji spalonej. Mecz od początku był dość ostry ale w drugiej połowie jeszcze bardziej iskrzyło miedzy zawodnikami. 94 minuta i sędzia konczy mecz a my wraz z kibicami świętujemy awans.
Z pewnością nikt przed sezonem nie dawał naszej drużynie wielkich szans ale my to zrobiliśmy!

W tym miejscu bardzo dziękujemy wszystkim za przesłane gratulacje! Na uwagę szczególnie zasługują kluby z którymi do końca walczyliśmy o pierwsze miejsce. Bardzo nas cieszy szacunek innych klubów… brawo.

Otrzymaliśmy gratulacje od wielu innych klubów za który również dziękujemy!
Nie sposób wymienić wszystkim którzy się przyczynili do tego awansu ale w tygodniu z pewnością napiszemy o tym coś więcej!

A dziś większość z nas stara się jakoś przeżyć po świętowaniu!

Skład: Małek – Maruszak. Macioszek M. Dubiel. Kołcz. Dyląg (66′ Piekacz). Jaruszowiec (k)( 83′ Weber). Nowak (92′ Karkocha ). Helisz (45′ Tropper). Kiebuła. Zuber⚽️ ( 94′ Siwy)