Przejdź do treści

OBÓZ LETNI PLANETA CAMP 2023 ZA NAMI!

Co to był za wyjazd! Dużo wrażeń, pozytywnych emocji, ciekawych doświadczeń, treningów, sparingów i cała ferajna uśmiechniętych twarzy! Za nami tygodniowy wyjazd do Charsznicy na obóz letni naszej akademii. Podobnie jak w ostatnich latach Hotel Planeta zapewnił nam wzorowe warunki zakwaterowania i wyżywienia.

Oprócz bazy hotelowej mieliśmy też świetnie przygotowaną bazę sportową, w tym dwa boiska typu orlik, pełnowymiarowe boisko piłkarskie, halę sportową, basen zewnętrzny, basen wewnętrzny ze strefą regeneracyjną (sauna, grota solna, jacuzzi), boisko z bandami, boisko do piłki plażowej, a nawet tyrolkę!

“Taką rybę kiedyś złowiłem!”
Odnowa biologiczna lub zamiennie wodne szaleństwo
Ceremonia Chrztu Obozowego
Woda, mąka i cytryna. Trenerze, czy to na pewno sposób na formę Messiego?
Dyskoteka na boisku? To tak się da?

Nie samą piłką żyje człowiek dlatego też nasi zawodnicy wzięli udział w wycieczkach do Zamku w Ogrodzieńcu, Parku Linowego, oraz wzięli udział w grze w Paintball!

Zamek w Ogrodzieńcu
Park linowy
Ciężka bitwa, zawodnicy do dziś toczą spory kto był zwycięzcą

Nic więc dziwnego, że aż żal było nam wracać, kiedy podjechał autobus. Na pewno po tym wyjeździe w głowach uczestników pozostanie wiele pięknych wspomnień, ciekawych doświadczeń, a może nawet nowe przyjaźnie.

Wyjazd na obóz został dofinansowany przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej. Serdecznie dziękujemy za docenienie naszych działań i wsparcie finansowe.