Przejdź do treści

Szukając Wygranej

Nitron Krupski Młyn : Lks Żyglin 0:2 (0:1)

0:1 25 min.
0:2 92 min.

Skład : Małek – Helisz. Macioszek M. (82′ Wolny). Dubiel . Kołcz M. (90′ Kołcz A.)Jaruszowiec (k)(48′ Piekacz). Kiebuła. Nowak. Tropper. Gembczyk (77′ Macioszek Sz. ). Karkocha.

Przed meczem uczciliśmy minutą ciszy pamięć śp. Grzegorza Grabowskiego – niezwykle zasłużonego dla klubu człowieka, który blisko 50 lat swojego życia był z naszą drużyną jako jej kierownik oraz pomagał klubowi na wszystkie możliwe sposoby.

Pierwsza połowa meczu jak i całe spotkanie była rozegrana w dobrym tempie a sam przebieg gry był dość wyrównany. Goście wykorzystali swoją szansę i schodziliśmy na przerwę przegrywając zero jeden.

Druga połowa była lepszą w naszym wykonaniu. Udało się stworzyć kilka dogodnych sytuacji ale bez skutku bramkowego. Dodatkowo od 70 minuty Goście grali w 10-ciu po tym jak sędzia pokazał czerwoną kartkę obrońcy LKS-u.

Z biegiem czasu podejmowaliśmy coraz większe ryzyko aby zdobyć bramkę wyrównującą. Niestety w doliczonym czasie gry, po naszym niefortunnym wyprowadzeniu piłki goście przeprowadzili kontrę, po której padła druga bramka, kończąc tym samym nasze marzenia o remisie.

Trzeba przyznać jednak, że kolejny raz pokazaliśmy charakter i kawałek dobrej gry. Szkoda tego meczu bo z pewnością mogliśmy zdobyć punkty. Punktów musimy szukać w kolejnym meczu za tydzień.