Przejdź do treści

TURNIEJ HALOWY NA KRUPIE 2024 – ROCZNIK 2015

W niedzielne przedpołudnie 18.02.2024 rozegraliśmy pierwszy z dwóch zaplanowanych turniejów w roczniku 2015 z cyklu “Na Krupie”. W żakach U-9 wzięły udział drużyny MLKS WoźnikiHerkules Kochanowice I, Herkules Kochanowice IIMechanik Kochcice, oraz dwie drużyny naszej Akademii – AP Krupski Młyn I i AP Krupski Młyn II.

Według zaleceń Polskiego Związku Piłki Nożnej rywalizacja w tej kategorii wiekowej powinna odbywać się bez prowadzenia klasyfikacji końcowej i tak też przewidywał regulamin turnieju żaków. Skupiliśmy się na grze i dobrej zabawie! Na boisku było dużo kreatywnych pojedynków indywidualnych, strzałów na bramkę, przechwytów piłki, wywrotek, a przede wszystkim radooości! 🙂 Mimo, że rywalizowali najmłodsi to z pewnością każdy kto przyszedł nie żałował i wyrażał podziw jakie akcje mogą tworzyć dzieci w tym wieku.

Ciekawostką był fakt, że nasz klub wystawił dwie drużyny, a podziału i to (całkiem udanego) dokonali… Sami zawodnicy! 😀 Dodatkowo jedna z nagród indywidualnych powędrowała do jednego z naszych piłkarzy. Tytuł Najlepszego Zawodnika Powędrował do Floriana Gaidy, który rozegrał kolejne rewelacyjne zawody! Trzeba przyznać, że tego dnia co najmniej pięciu zawodników z naszych oraz pozostałych drużyn zagrało świetnie i wybór był naprawdę niełatwy!


W turnieju żaków udział wzięły drużyny :

  1. AP KRUPSKI MŁYN I
  2. AP KRUPSKI MŁYN II
  3. HERKULES KOCHANOWICE I
  4. HERKULES KOCHANOWICE II
  5. MECHANIK KOCHCICE
  6. MLKS WOŹNIKI

Poniżej prezentujemy szeroką galerię zdjęciową.