Przejdź do treści

TURNIEJ HALOWY NA KRUPIE 2024 – ROCZNIK 2015 II

Zakończyliśmy rozgrywki w tegorocznej edycji TURNIEJU HALOWEGO NA KRUPIE! Jako ostatni został rozegrany drugi z zaplanowanych turniejów w roczniku 2015. W żakach grających w niedzielę 25 lutego U-9 wzięły udział drużyny LKS Sparty LubliniecLKS Śląska Koszęcin, Juventusu Academy Piekary ŚląskieStali Zawadzkie, Naprzodu Świbie oraz AP Krupski Młyn.

Formuła rozgrywek w tej kategorii przebiegała zgodnie z zaleceniami Polskiego Związku Piłki Nożnej tj. bez prowadzenia klasyfikacji końcowej, dzięki czemu każda drużyna, zawodnik byli tego dnia wygrani. Na boisku i trybunach panowała fajna, zdrowa atmosfera, co nie oznaczało, że turniej odbywał się bez emocji i dynamicznych zwrotów akcji! 🙂 Tych było aż nadto!

Na koniec, w trakcie dekoracji wręczania nagród postanowiliśmy na gorąco zapytać zawodników i trenerów czy są zadowoleni ze swoich gier – odpowiedź, choć z różnych ust to mogła być tylko jedna! Było super!
Tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju powędrował do Jana Jaruszowca, który tego dnia zdobył najwięcej bramek z naszego zespołu, co oczywiście nie udałoby się bez dobrych podań Tymka, odbiorów piłki Floriana czy Patryka lub niezwykłych parad bramkarskich Dawida. Generalnie za dzisiejszą grę możemy pochwalić cały nasz zespół, brawo chłopaki!!

Z naszej strony dziękujemy serdecznie za przybycie i wspólną, świetną zabawę! Do zobaczenia na kolejnych turniejach!


W turnieju żaków udział wzięły drużyny :

  1. AP KRUPSKI MŁYN
  2. JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE
  3. LKS SPARTA LUBLINIEC
  4. LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
  5. NAPRZÓD ŚWIBIE
  6. STAL ZAWADZKIE

Poniżej prezentujemy szeroką galerię zdjęciową.