Przejdź do treści

V Grand Prix Opolskiego Związku Skata 2026

W dniu 23 maja, w Kolonowskiem rozegrano piąty turniej z cyklu grand prix okręgu Opole w skacie sportowym, który jest kolejną rundą eliminacji indywidualnych mistrzostw Polski.
Nasz klub Nitron Krupski Młyn reprezentowali: Kaszuba Piotr, Kocot Andrzej, Samol Krzysztof, Mietelski Zdzisław, Lubas Robert, Dudek Arkadiusz, Pilarski Ryszard i Imach Marek.
Szkaciorze walczyli dzielnie, o czym świadczą wyniki osiągnięte w turnieju. W pierwszej dziesiątce uplasowało się dwóch zawodników, a w klasyfikacji generalnej, w pierwszej szesnastce dającej awans do finału znajduje się trójka naszych zawodników. Pozostali są blisko awansu do tego grona.


Walczymy dalej o finał w kolejnych turniejach i życzymy sukcesów.


Szczegóły na stronach PZSKat i Skat Opole: https://skat.opole.pl/v-grand-prix-opolskiego-zwiazku-skata-2026-%E2%80%93-kolonowskie–23052026

Klasyfikacja po V GP: https://skat.opole.pl/klasyfikacja-po-v-gp-ozskat